Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی ویوو وی 15 با دوربین سلفی کشویی Pop Up

گوشی ویوو وی 15

خبر رسمی در مورد گوشی ویوو وی 15 و vivo 15 Pro منتشر گردیده ، این دو گوشی جدید شرکت چینی vivo مجهز به دوربین سلفی کشویی یا Pop-Up خواهند بود. این شرکت به شایعات مختلفی در مورد گوشی های آینده ی خود پایان داده و عکس هایی جدید را از آن ها در حساب های توییتر و فیسبوک خود قرار داده است.

گوشی ویوو وی 15 مجهز به دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی بوده که بر روی یک سیستم متحرک خودکار قرار گرفته. دیگر مشخصات این گوشی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و مدیرعامل این شرکت گفته که دیگر مشخصات در مورد گوشی های vivo V15 و vivo 15 Pro در تاریخ 20 فوریه یعنی روز رونمایی اعلام خواهند گردید.

گوشی ویوو وی 15 و V15 Pro مجهز به سیستم سه دوربینه در پشت بوده که بر روی یک نوار سمت چپ بالای گوشی قرار گرفته. چراغ LED نیز بین دوربین های نخست و دوم دیده می شود.

گوشی-ویوو-وی-15-1
گوشی ویوو وی 15

در این میان وب سایتی مشخصات رسمی این گوشی های جدید را اعلام نموده. سیستم سه دوربینه ی این گوشی متشکل از لنز اصلی 48 مگاپیکسل ، لنز 8 مگاپیکسل تله فوتو و دوربین 5 مگاپیکسل تشخیص عمق می باشد. بر روی بدنه ی این گوشی نیز اثری از حسگر اثر انگشت دیده نشده و این یعنی گوشی های جدید شرکت vivo مجهز به حسگر اثر انگشت زیر صفحه ی AMOLED خواهند بود. از دیگر مشخصات که در عکس بالا هم دیده می شوند می توان به پردازنده ی Snapdragon 675 ، رم 6 گیگابایت ، حافظه ی ذخیره سازی 128 گیگابایت و باتری 3.700 میلی آمپر اشاره نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.