Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro و رندرهای جدید از آنها

گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro

بیشتر از یک ماه بعد از اینکه وبسایت Olixar تصاویری از پشت بدنه‌ی گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro را منتشر کرد، یکی دیگر از سازندگان کاور گوشی اطلاعات قبلی را تأیید کرده و عکس‌هایی از قسمت جلویی این دستگاه‌ها منتشر نموده است. وبسایت Spigen پنج تصویر مختلف از کاور این گوشی‌های پرچم‌دار عرضه کرده است که نشان می‌دهد گوشی Huawei P30 Pro از یک سیستم دوربین چهارگانه بهره می‌گیرد که به صورت عمودی در پشت دستگاه قرار داده شده‌ و دو فلش LED نیز در کنار این دوربین‌ها نصب شده است. مدل وانیلی P30 دارای سه دوربین عمودی خواهد بود و فلش LED آن به صورت افقی در زیر این دوربین‌ها قرار خواهد گرفت.

گوشی-huawei-p30-و-گوشی-p30-pro-1
گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro
گوشی-huawei-p30-و-گوشی-p30-pro-2
گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro

در حالی که رندرهای ماه دسامبر در واقع نه برای این گوشی بلکه تصویری از یک گوشی Oppo بودند به نظر می‌رکه این بار Spigen تصاویر واقعی را نشان می‌دهد. در این تصاویر می‌توان ناچ قطره‌ای مشابه با مدل‌های Huawei Mate 20 و Huawei Mate 20X و لبه‌ی پایینی نازک را مشاهده کرد.

گوشی-huawei-p30-و-گوشی-p30-pro-3
گوشی Huawei P30 و گوشی P30 Pro

شایان توجه است که بر روی صفحه‌ی گوشی تاریخ 28 مارس نشان داده شده است. چند روز قبل یک تاجر لهستانی آشکار کرد که از سری Huawei P30 در انتهای ماه مارس در پاریس رونمایی خواهد شد بنابراین احتمال دارد که 28 مارس تاریخ واقعی این رونمایی باشد. سال قبل مدل Huawei P20 نیز در فرانسه رونمایی شد؛ بنابراین احتمال عرضه‌ی P30 قبل از این تاریخ خیلی کم است. شرکت Huawei در نمایشگاه MWC 2019 حضور خواهد داشت و به نظر می‌رسد که ارائه‌ی خود در این نمایشگاه را کاملا به گوشی‌های تاشو و 5G اختصاص دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.