گوشی LG G8X ThinQ در سپتامبر رونمایی می شود ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی LG G8X ThinQ در سپتامبر رونمایی می شود ؟

" درست است ، شاید دو نمایشگر هم داشته باشد "

گوشی LG G8X ThinQ در سپتامبر رونمایی می شود ؟

گوشی LG G8X ThinQ : پیشتر شرکت LG گفته بود که قصد دارد از یک گوشی با دو نمایشگر در نمایشگاه IFA 2019 در تاریخ 6 سپتامبر رونمایی خواهد کرد و اکنون با اخبار به تازگی منتشر شده شاید بتوانیم بگوییم که این گوشی با نام گوشی LG G8X ThinQ ارائه خواهد شد. این خبر از وب سایت AndroidWorld منتشر شده که در واقع در قالب یک ایمیل بوده که از طرف LG برای دعوت به نمایشگاه IFA فرستاده شده بوده.

قیمت گوشی Galaxy Note 10 Plus 5G چقدر است ؟

دوربین سلفی گوشی Note 10 با لنز تله فوتو و حالت Night Mode

گوشی Galaxy Note10 Plus 5G در انحصار اپراتور ورایزون

جنس بدنه گوشی Note10 و Note10 Plus آلومینیومی نیست

قیمت Note10 Plus و Note10

این احتمال وجود دارد که این گوشی با نام LG G8X یا حتی گوشی LG G8X ThinQ با بازار ارائه شود زیرا وب سایت LetsGoDigital تنها به این مساله اشاره داشته که در نام این گوشی از عبارت G8X استفاده خواهد شد و این بدین معنا خواهد بود که در ماه سپتامبر شاهد رونمایی از یک گوشی با دو نمایشگر توسط LG خواهیم بود.

البته بسیاری بر این عقیده اند که دو نمایشگره بودن این گوشی به این معنا نخواهد بود که LG میخواهد از Dual Screen که پیشتر تبلیغ آن را کرده بود که نوعی لوازم جانبی بوده استفاده کند و ، آن ویژگی تنها قرار است در گوشی هوشمند LG V50 ThinQ استفاده کند. برخی هم بر این عقیده اند که گوشی که با این ویژگی ارائه خواهد شد مدل V آینده یعنی LG V60 ThinQ خواهد بود.

شاید هم خبر از این داشته باشد که LG قصد دارد از دو مدل تازه رونمایی به عمل آورد. با این حال یکی از وب سایت های معتبر در زمینه ی فناوری اعلام کرده که در نمایشگاه IFA 2019 خبری از یک گوشی جدید سری V نخواهد بود.

به غیر از دو نمایشگر ، چه اطلاعی در مورد این گوشی منتشر شده؟

در حال حاضر هنوز هیچ مساله ای مشخص نیست ، و به غیر از نمایشگر دومی که بر روی آن استفاده خواهد شد که همان اکسسوری Dual Screen بوده خبر دیگری در مورد آن منتشر نشده. شاید از عدد 8 استفاده شده در نام این گوشی بتواند گفت که نوع ارتقا یافته ی LG G8 خواهد بود نه جایگزین آن. به نظر میرسد که G8X نوع پیشرفت بوده و گوشی G8S که به تازگی رونمایی شده مدل ساده بوده و گوشی جدید که می خواهد رونمایی شود ، عنوان گوشی برتر این سری را خواهد داشت.

منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.