Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی POCO F1 برنامه ی Game Turbo و آپدیت Beta ROM دریافت می کند

گوشی POCO F1

ماه گذشته شرکت چینی شیائومی یک ویژگی تازه را با نام Game Turbo به گوشی POCO F1 اضافه نمود. این ویژگی بخشی از آپدیت MIUI 10 Global Beta ROM بوده تا توانایی پردازش آن را در حین بازی افزایش دهد. این ویژگی دقیقا مشابه به ویژگی Game Speed Booster در گوشی Mi 9 می باشد. پردازنده و پردازنده ی گرافیکی گوشی با راه اندازی این ویژگی بهبود پیدا کرده و از حداکثر توان آن ها برای دستیابی به تجربه ای مناسب استفاده می گردد. اما با ارائه ی جدیدترین نسخه ی EMUI 10 ، شرکت شیائومی یک حالت مجزا Game Turbo را مخصوص گوشی POCO F1 ارائه نموده.

Game Turbo app یک برنامه ی سیستمی بوده و با حالت Game Turbo Mode متفاوت می باشد. این آپدیت تازه ، حالت Turbo Mode را ارتقاء داده اما ویژگی تازه برنامهی مجزا محسوب میشود. این برنامه بازی ها را به صورت دسته بندی در کاغذهای زرد رنگ به صورت نیمه باز اجرا کرده تا در اسرع وقت و بدون معطلی به بازی دسترسی پیدا کنید که می توانید نمونه ی آن را در ادامه مشاهده کنید.

گوشی-poco-f1-1

زمانی که بازی را توسط این برنامه اجرا کنید می توانید به ویژگی های مختلفی دسترسی داشته باشید. گیمرها توسط این برنامه می توانند در حین اجرای بازی کارهایی از قبیل گرفتن اسکرین شات ، پاک کردن حافظه ، ضبط تصویر ، تغییر اتصال وای فای ، تغییر نور صفحه را استفاده نموده و تغییرات مورد نیاز را ایجاد کنند. علاوه اینکه می توانند در حین اجرای بازی از اعلانات واتساپ با خبر شده و از File Manager یا مدیریت فایل ها استفاده کنند.

گوشی-poco-f1-2

آپدیت تازه ی MIUI موجب بهبود عملکرد حالت Game Turbo شده و در این نسخه ی تازه می توان دیگر برنامه ها را در حین بازی اجرا کرده و بدون کوچکترین وقفه و یا کندی از آن ها استفاده نمود.

ارسال یک پاسخ