گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro لنز 64 مگاپیکسلی نخواهند داشت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro لنز 64 مگاپیکسلی نخواهند داشت

گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro لنز 64 مگاپیکسلی نخواهند داشت

گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro تلفن های هوشمند جدید هستند که مدیرعامل این کمپانی “مدهو” شیث در توییتر به آن ها اشاره کرده است. کمی بعد، گفته شد که این سری از گوشی ها به زودی عرضه می شود. بنا بود لنز 64 مگاپیکسلی در این تلفن هوشمند تعبیه گردد. اما منابع موثق خبر دادند که این تلفن های هوشمند فاقد لنز 64 مگاپیکسلی خواهند بود. اما شکی نیست که این تلفن های همراه دارای دوربین اصلی چهارگانه هستند.

گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro
گوشی Realme 5 و Realme 5 Pro

دوربین اصلی Realme 5، لنز 16 مگاپیکسلی دارد اما Realme 5 Pro لنز 48 مگاپیکسلی دارد. گفته می شود این دوربین ها فاقد لنز تله فوتو هستند. علاوه بر این پنل صفحه نمایش Realme 5 Pro ، AMOLED می باشد. هر دو دستگاه روزنه ی دوربین سلفی U شکل دارند. پردازشگر این دو مدل از سری پردازشگرهای کوالکام است.

فروش گوشی Realme C2 به صورت رسمی آغاز شد

گوشی Realme X چه زمانی عرضه می شود

مشخص نیست که مراسم رونمایی Realme 5 و Realme 5 Pro کی برگزار می شود. این کمپانی در روز پانزدهم آگوست مراسمی در چین برگزار می کند. از آنجایی که عدد 4 در چین نحس است، Realme سری 4 نخواهیم داشت.
مدهد شیث مدیر عامل ای کمپانی در توییتر ادعا کرده که دستگاهی از Realme را با دوربین 64 مگاپیکسلی در دست گرفته است اما بعید به نظر می رسد که منظور او همین گوشی های سری 5 Realme باشد. شاید توییت شیث به شیائومی مربوط باشد. قرار بود شیائومی گوشی جدیدی را با لنز 64 مگاپیکسلی Bright GW1 سامسونگ عرضه کند. امکان دارد Realme هم از همین لنز در گوشی هایش استفاده کند.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.