سرانجام رابط کاربری MIUI 11 برای گوشی Redmi Note 5 ارائه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سرانجام رابط کاربری MIUI 11 برای گوشی Redmi Note 5 ارائه شد

شرکت شیائومی در سال های اخیر بارها و بارها مخاطبین را به روش های مختلفی غافلگیر کرده و اینبار نیز به روشی تازه توانسته طرفداران خود را شگفت زده کند. داشتن گوشی های هوشمند بروز شده و تمام ویژگی های تازه برای کاربران همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده زیرا می توانند بدون داشتن هزینه ی اضافی برای تهیه ی یک گوشی تازه ، در همان گوشی قدیمی خود از ویژگی های تازه بهره مند شوند. شرکت شیائومی با علم به این مساله برای دارندگان گوشی های قدیمی تر خود یعنی Xiaomi Redmi 5 Plus یا همان گوشی Redmi Note 5 و Xiaomi Redmi 5 آپدیت هایی را ارائه کرده تا آنها هم مانند گوشی های تازه و پیشرفته ی این شرکت از تازه ترین رابط کاربری استفاده کرده و لذت ببرند. از زمانی که این گوشی ها به بازار عرضه شدند تا امروز بیش از 2 سال می گذرد و این آنها را برای دریافت آپدیت تازه از لیست خارج می کند اما شیائومی با هدف رضایت کاربران خود این کار را به انجام رسانیده است.

گوشی ردمی نوت 5

اما در مورد این آپدیت گوشی Redmi Note 5 باید به مساله ای مهم اشاره کنیم. آپدیت تازه تنها مخصوص شاخه ی MIUI چینی بوده و تا اینکه بخواهد به دیگر بازار هم برسد زمان زیادی باقی مانده اما اگر نمی توانید برای دریافت آن صبر کنید می توانید شاخه ی گوشی شیائومی خود را تغییر دهید که البته شیائومی هم از این کار استقبال خواهد کرد. دلیل این وقفه در ارائه ی آپدیت تمرکز شیائومی بر روی مدل های تازه تر و مدل های 2020 بوده اما زمان زیادی برای دریافت آنها باقی نمانده است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

بروزرسانی تازه ی گوشی های شیائومی با عنوان 11.0.2.0 PEICNXM و حجم 677 مگابایت ارائه خواهد شد که در آن رابط کاربری تازه ی MIUI در کنار دیگر ویژگی های تازه از جمله Dark Mode ، صداهای طبیعی و پاسخ های سریع جدید قرار داده شده اند. سیستم عامل پایه ی گوشی های redmi 5 و گوشی ردمی نوت 5 همان اندروید Pie 9 باقی خواهند ماند اما بسته ی امنیتی تازه به آنها اضافه خواهد شد.

نظرات بسته شده است.