بالاترین سرعت شارژ از آن گوشی Reno Ace شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بالاترین سرعت شارژ از آن گوشی Reno Ace شد

بالاترین سرعت شارژ از آن گوشی Reno Ace شد

گوشی Reno Ace شرکت OPPO با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 65 واتی SuperVOOC به اعلام شرکت تولید کننده در ماه اکتبر به تولید انبوه خواهد رسید. این خبر را مدیر عامل این شرکت یعنی آقای برایان شن در شبکه ی اجتماعی چینی Weibo تایید شده است. پیش تر هم این شرکت در رونمایی از گوشی هوشمند Reno 2 در تبلیغی مجزا به آغاز تولید Reno Ace در ماه اکتبر اشاره کرده بود. قبلا تنها می دانستیم که این گوشی با نمایشگری 90 هرتزی ارائه خواهد شد اما با اطلاعات تازه منتشر شده ، رفته رفته گوشی Oppo Reno Ace جذاب تر از قبل به نظر میرسد.

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

چگونه کمتر بخوابیم ولی انرژی بیشتری داشته باشیم

منتالیست چیست و چه کاری را انجام می دهد ؟

در پیامی که توسط آقای شن منتشر شده از فناوری شارژ فوق سریع SuperVOOC با سرعت 65 واتی به عنوان سریعترین میزان سرعت شارژ در جهان یاد شده. اما در این میان نکته ای قابل بحث وجود دارد ، زیرا همین شرکت Vivo فناوری شارژ 120 واتی را طرحی کرده و شرکت شیائومی هم یک سیستم شارژ با سرعت 100 وات را دارد اما گفته شده که گوشی ها با پشتیبانی از این فناوری ها در اوایل سال 2020 رونمایی خواهند شد و از نظر فنی گفته ی آقای شن در مورد سریع ترین سرعت شارژ بی اساس نبوده و فعلا سرعت شارژ معرفی شده در این گوشی از سرعت شارژ 50 واتی که پیشتر بر روی R17 شرکت Vivo قرار داده شده بود بالاتر بوده و بالاترین میزان شارژ را در میان دیگر گوشی های هوشمند موجود در بازار دارد.

از آنجایی که دیگر اطلاعات در مورد سخت افزار استفاده شده در Oppo Reno بسیار محدود بوده باید تا انتشار تیزر تبلیغاتی آن صبر داشته باشیم تا بتوانیم اطلاعات در این باره را در میان بگذاریم. اما آنطور که مشخص است گوشی Reno Ace با بهترین سخت افزار ممکن ارائه خواهد شد و بین بهترین گوشی ها قرار خواهد گرفت. پس می توانیم انتظار داشته باشیم که این گوشی با چیپستی قدرتمند به بازار عرضه شود.

شرکت چینی OPPO اعلام کرده بود که در حال همکاری با شرکت Qualcomm بوده و می خواهد در گوشی های آینده ی خود از چیپست Snapdragon 700 با پشتیبانی از 5G استفاده کند. پس از تایید این خبر شرکت چینی گفته که استفاده از این چیپست در مرحله ی اجرایی بوده اما نگفته که از آن در چه گوشی استفاده خواهد شد و اینکه چه زمانی شاهد یک گوشی با این چیپ خواهیم بود. هنوز هم مشخص نیست که آیا OPPO قصد دارد از چیپست Snapdragon 700 در گوشی Reno Ace استفاده کند و آن را به نخستین گوشی هوشمند مجهز به این چیپست عرضه کند یا خیر. شرکت چینی قصد دارد از Ace Reno در ماه آینده رونمایی کند ، اما این تنها شرکتی نبوده که به فناوری استفاده از چیپ Snapdragon 700 دست پیدا کرده ، زیرا Realme که پیشتر زیر مجموعه ی Vivo بوده هم اعلام کرده که در ماه آینده یک گوشی را با چیپست تازه ی Snapdragon 700 روانه ی بازار خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.