گوگل هوم مینی ورژن بتا | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

گوگل هوم مینی ورژن بتا

گوگل هوم مینی ورژن بتا

بیش از یک سال از معرفی Galaxy Home در کنار نوت 9 می گذرد؛ 8 ماه بعد مدل دوم این اسپیکر یعنی گوگل هوم مینی معرفی شد. به نظر می رسد دیگر انتظارها برای مدل دوم به پایان رسیده و علاقه مندان کره ای به ورژن بتا می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.
از امروز تا یکم سپتامبر، علاقه مندان می توانند برای پیوستن به برنامه ی آزمایشی Galaxy Home Mini ثبت نام کنند. بعد از تایید، مصرف کنندگان اولیه، اسپیکر را دریافت می کنند و انتقادات و پیشنهادات خود را عنوان می کنند. سامسونگ بالاخره دیر یا زود این اسپیکر را در قفسه های فروشگاه هایش قرار می دهد.

نحوه اتصال گوشی به اسپیکر و هدفون بلوتوث

اسپیکر Klipsch RP 5000F ، اسپیکر بلندی که می توان روی آن حساب کرد!

اسپیکر جی بی ال Stage A130 ; جدید و کوچک

تا کنون ورژن بتایی از Galaxy Home معرفی نشده و فعلاً ورژن بتای Galaxy Home Mini محدود به کره ی جنوبی است. در اوایل تابستان یکی از مسئولین سامسونگ اظهار کرد که سری Galaxy Home در نیمه ی دوم سال عرضه می شود. بعد از رونمایی نوت 10، سامسونگ ادعا کرد به بهبود و ارتقای این محصول ادامه می دهد و سپس آن را وارد بازار می کند.
باید توجه داشت که سامسونگ دستگاه هوشمند خانگی زیادی دارد که می توانند به هم متصل شوند. برخلاف سایر سازندگان تلفن همراه، سامسونگ از یک اکوسیستم غنی و یکپارچه برخوردار است. با آن که این محصول خیلی دیرتر از موعد به بازار می آید اما بهتر است که سامسونگ برای این محصول وقت صرف کند تا یک اسپیکر هوشمند قدرتمند به بازار عرضه کند.

منبع samsungia

نظرات بسته شده است.