یخچال سامسونگ ساید بای ساید RF28R7351SG با قابلیت FlexZone | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RF28R7351SG با قابلیت FlexZone

یخچال سامسونگ ساید بای ساید

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RF28R7351SG با قابلیت FlexZone و Smart Divider غذاها و نوشیدنی ها را در بهترین دمای ممکن نگه می دارد. FlexZone چهار حالت دارد که برای گوشت و ماهی، غذای آماده و نوشیدنی مناسب است. Smart Divider می تواند در یک نقطه قفل شود تا آیتم ها به خوبی دسته بندی شوند.
خنک کننده ی دوقلوی استفاده شده در این یخچال، دما و رطوبت یخچال را در حالت بهینه حفظ می کند و موادغذایی را مثل روز اول سالم و تازه نگه می دارد. سیستم یخچال به گونه ای است که بوی مواد غذایی به هم سرایت نمی کند.

طراحی زیبا و صیقلی یخچال ساید بای ساید سامسونگ واقعاً راضی کننده است. درهای فرانسوی هرگز از مد نمی افتند. مخزن آب و یخ بسیار ظریف و مینیمالیستی طراحی شده است. این یخچال دکور آشپزخانه را تکمیل می کند.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید

بدنه ی این یخچال سامسونگ ضد لک است و نیازی به تمیز کردن روزانه ندارد. آب تصفیه و خنک می شود و هرگاه لیوان را زیر آبریز بگیرید، بدون معطلی آب خنک تحویل می گیرید. می توانید میوه و گیاه به آب اضافه کنید و نوشیدنی های خاص بسازید.
یخ ساز این مدل می تواند روزانه 10 لیتر یخ تولید کند و 4.2 لیتر یخ ذخیره کند این یخچال دارای ویترین است و در واقع دو در دارد که یکی شیشه ای است و می توانید از پشت آن محتویات درون یخچال را ببینید تا بدون اتلاف انرژی زودتر هرچه می خواهید بردارید.

با استفاده از Bixby در تلفن همراه خود می توانید یخچال را کنترل کنید. همچنین از این طریق اگر مشکلی در یخچال وجود داشته باشد به شما اطلاع داده می شود.

قیمت و مشخصات فنی تبلت IPad Pro 2019 جدیدترین تبلت اپل

قیمت آیپد اپل 10.2 اینچ 2019 نسل هفتم تبلت اپل چقدر است

نظرات بسته شده است.