یخچال ساید بای ساید سامسونگ با استفاده از ویترین | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ با استفاده از ویترین

یخچال ساید بای ساید سامسونگ با استفاده از ویترین

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RH22H9010SR ، طوری طراحی شده که فضای بیشتر با دسترسی آسان تر در اختیار مصرف کننده می گذارد. ویترین این یخچال بزرگ و جادار است و مواد غذایی پر استفاده را در خود جای می دهد. با قرار گرفتن مواد غذایی در لایه ی دوم، عمر آن ها زیاد می شود و تازه تر می مانند.

یخچال ال جی Instaview یخ های شفاف فانتزی درست می کند

اینورتر چیست ؟

ویترین یخچال ساید بای ساید سامسونگ به نوعی یخچالی درون یخچال دیگر است. با استفاده از ویترین می توانید مواد غذایی پر مصرف را به راحتی ببینید و بردارید. 6 محفظه برای نگهداری مواد غذایی مختلف در این ویترین تعبیه شده است. این 6 محفظه برای پنیر، سس، نوشیدنی، غذاهای سبک، غذای کودکان و آیتم های مختلف طراحی شده اند. سه قسمت اصلی جداگانه وجود دارد که می تواند به اعضای مختلف خانواده تعلق بگیرد؛ به این ترتیب هر کس می تواند به راحتی چیزی که می خواهد را از یخچال بردارد.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

خنک کننده ی فلزی در داخل در یخچال وجود دارد می تواند دمای بهینه را برای یخچال حفظ کند. حتی اگر در یخچال را دائماً باز و بسته کنید، کیفیت مواد غذایی حفظ می شود. فلز سرما را از هوا می گیرد و به سرعت سرمای از دست رفته را جبران می کند.
طراحی یخچال ساید بای ساید ویترین دار سامسونگ بسیار زیبا و مدرن است. بدنه ی یخچال روکش استیل ضد زنگ دارد. سیستم خنک کنندگی این یخچال همه جانبه است و سانتی متر به سانتی متر یخچال را به یک اندازه خنک می کند. می توان طبقات یخچال را در اندازه های دلخواه تنظیم کرد.
یخ ساز این یخچال درون در آن تعبیه شده و همین امر سبب می شود فضای داخل یخچال باز بماند. گنجایش یخ این یخچال دو کیلوگرم است. بدنه ی یخچال ضد اثر انگشت است و همیشه صیقلی و تمیز دیده می شود.

نظرات بسته شده است.