10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

1.آسانترین راه برای جفت شدن با آیفون شما

امکانات ایرپاد : اپل راه های زیادی برای جفت کردن ایرپادهای جدید با ایفون شما دارد اما بیشتر افراد دنبال اسان ترین راه می باشند. فقط مطمئن شوید که انها شارژ شده اند و درون کیس شارژ قرار دارند. سپس کیس شارژ را با ایرپاد خود درست نزدیک ایفون بگذارید. کیس را باز کنید و ایفون به طور خودکار ایرپادهای نزدیک به خود را تشخیص می دهد. آیفون از شما می خواهد تا روی دکمه ای در صفحه آیفون کلیک کنید تا جفت شوند. کار تمام است

2.خیلی ساده بررسی کنید که چه مقدار شارژ از باتری ایرپاد شما باقی مانده است

باز دوباره باید از کیس در نزدیکی ایفون خود استفاده کنید. خیلی ساده کیس را باز کنید و یک منوی حالت باتری روی آیفون شما ظاهر خواهد شد که به شما خواهد گفت ایرپاد شما چه مقدار دیگر شارژ دارد.

تفاوت ایفون ایکس اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

آیفون XS اصل و تقلبی را چطور تشخیص دهیم؟

3.ایرپادها را با آیفون خود جفت کنید

از زمان ویژگی وایرلس ایرپاد ها به خاطر چیپ H1 تازه اپل ( که به این علت می تواند به دستگاه های IOS وصل شود)، ایرپادها همچنین دارای تکنولوژی بلوتوث استاندارد شما می باشند. این یعنی می توانند به هر وسیله ای که تکنولوژی بلوتوث را ساپورت می کند مانند تلفن های اندروید و سیستم های شخصی ویندوز متصل شوند.
برای این کار کیس شارژ را باز کنید و دکمه را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که نور شناساگر سفید شود. حال روی دستگاه بلوتوثی خود ، به قسمت تنظیمات بلوتوث رفته و ایرپاد را از طریق بلوتوث به آن متصل کنید.

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید
10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

4.ایرپاد خود را از طریق دیگر وسایل شارژ کنید

شما معمولا ایرپادهای خود را با قرار دادن آن در کیس شارژ و سپس متصل کردن ان از طریق کابل به منبع برق شارژ می کنید. باید بدانید که شما هم چنین می توانید کیس را با داک کردن ان در دیگر وسایل شارژی مانند آیفون داک ها و اسپیکرهای وایرلس با شکاف درونی داک شارژ کنید.

5.نام ایرپادهای خود را تغییر دهید

شما می توانید هر نامی که می خواهید روی ایرپاد خود بگذارید. هر چند زمانی که فقط یک جفت ایرپاد داشته باشید این کاری بی فایده است اما اگر دو جفت ایرپاد دارید می توانید با نامگذاری این دو را متمایز کنید یا اینکه در جایی زندگی می کنید که هر کس ایرپاد خودش را دارد نامگذاری برای تشخیص آنها مفید است.
برای تغییر نام ایرپاد خود در آیفون خود به قسمت تنظیمات رفته و سپس روی قسمت بلوتوث بزنید و ایرپاد خود را از میان لیست دستگاه ها انتخاب کنید. در صفحه بعدی هر نامی که خواستید تایپ کنید.

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید
10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

6.تشخیص گوش اتوماتیک را غیر فعال کنید

ایرپاد ها به اندازه ای هوشمند هستند که می دانند چه زمانی در گوش شما قرار گرفته اند و روشن می شوند. با این وجود شما می توانید این ویژگی را با رفتن به تنظیمات و سپس بلوتوث و زدن روی ایرپاد از لیست دستگاه ها غیر فعال کنید. روی تشخیص خودکار گوش زده و آن را off کنید.

7.تنظیمات دوبار ضربه را تغییر دهید

ایرپادها ویژگی های مختلفی دارند که به شما اجازه می دهند با ضربه زدن دیگر کارها را فعال کنید. اما شما می توانید فعالیت شروع کار دوبار ضربه را تغییر دهید. روی آیفون به تنظیمات و سپس بلوتوث و ایرپاد خود رفته و حال روی تنظیمات دوبار ضربه(double tap) رفته و میان دوبار ضربه Siri یا موسیقی play/pausing یکی را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید ویژگی دوبار ضربه را با Off کردن غیر فعال کنید.
8.تخصیص میکروفون به یک ایرپاد خاص
هر ایرپادی یک میکروفون داخلی دارد و دستگاه ها انقدر هوشمند هستند که بدانند کدام میکروفون را فعال کنند اگر ایرپادها را در گوش خود بگذارید.هر چند اگر می خواهید این ویژگی را غیر فعال کنید به تنظیمات ، بلوتوث رفته و سپس دستگاه ایرپاد خود را پیدا کرده و این گزینه را غیرفعال کنید.

10 تا از امکانات ایرپاد که از آن بی خبرید

9.از ایرپاد خود هر چیزی که می خواهید را درخواست کنید

بدون شک یکی از بزرگترین ویژگی های جدید ایرپادهای نسل جدید Hey Siri می باشد. شما این ویژگی را به سادگی با گفتن hey siri فعال می کنید سپس هر چیزی که دوست دارید را درخواست می کنید. اگر از طرفداران siri نیستید ایرپادهای جدید ممکن است نظر شما را عوض کنند. ساپورت hey siri استفاده از siri را بسیار طبیعی تر می کند.

10.دستورهای صوتی برای ایرپاد که شما نیاز دارید بدانید

آخرین نسل ایرپادها به شما اجازه می دهند که با دستورات صوتی با آنها برقرار کنید. این به خاطر hey siri می باشد. چند تا از دستورات مورد علاقه در زیر آمده اند. برای استفاده شما به سادگی می گویید hey siri و سپس هر کدام از دستورات زیر را که می خواهید می گویید:
“Skip this song.”
“Play my Party playlist.”
“How is the battery on my AirPods?”
“Turn down (or up) the volume.”
“Raise the volume 25 percent.”
“Call [name of contact].”
“Pause music.”
“Play country music.

منبع knowyourmobile

نظرات بسته شده است.