10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

در این مقاله ما به بررسی 10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019 خواهیم پرداخت این شامل اطلاعات شامل نوع بیزینس و میزان درآمد و میزان دارایی آنها می شود

شماره ی 10: مایکل بلومبرگ

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 53.9 میلیارد دلار
مایکل بلومبرگ، کارآفرین و سیاستمدار آمریکایی است. بلومبرگ سرمایه گذار و مدیرعامل Bloomberg L.P، کمپانی اقتصادی است. بلومبرگ 74 سال سن دارد و یکی از ثروتمندترین انسان های دنیاست. او در شش ماه گذشته، 5 میلیارد دلار به دارایی هایش اضافه کرده است و همین امر سبب شده به جایگاه دهم برگردد.

ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019
شماره ی 9: فرانسوا بتنکورت میر

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 54.9 میلیارد دلار
فرانسوا بتنکورت میر، بعد از مرگ مادرش لیلیان بتنکورت، اداره ی شرکت لورآل را در دست گرفت. او حالا یکی از مدیران این کمپانی است و سهم خانواده ی او از لورآل 33 درصد است.

شماره ی 8: کارلوس اسلیم هلو

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 60.1 میلیارد دلار
کارلوس اسلیم هلو یک سرمایه گذار و تاجر مکزیکی است که صاحب ابر شرکت Grupo Carso می باشد. ابر شرکت مذکور، دارای برندهای متنوعی در کسب و کارهای متفاوت مانند مراقبت از سلامتی، رسانه، انرژی، معاملات ملکی و خرده فروشی است. در ماه های گذشته، کارلوس اسلیم، 6 میلیارد دلار از دارایی اش را از دست داد و از رتبه ی 4 به رتبه ی 8 نزول یافت.

ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019
شماره 7: آمانیکو اورتگا

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 64 میلیارد دلار
آمانیکو اورتگا، سرمایه گذار و موسس شرکت مد و لباس Inditex است. Inditex شرکت مادر برند زارا است و زارا به خودی خود از برندهای محبوب و پر فروش لباس است. با آن که اورتگا در ماه های اخیر 11 میلیارد دلار از دست داده است اما در رتبه ی 7 فهرست ثروتمندترین ها قرار دارد.

شماره ی 6: لری الیسون

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 64.9 میلیارد دلار
لری الیسون سرمایه گذار شرکت اوراکل است و تا سپتامبر 2014 مدیر عامل شرکت بود. اوراکل در طی سال ها به یکی از شرکت های موفق فناوری تبدیل شده است و حالا او با 39 سال سن، 136000 کارمند دارد.

شماره ی 5: مارک زاکربرگ

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 67.4 میلیارد دلار
همه سرمایه گذار فیسبوک را می شناسیم. فیسبوک، مشهورترین و ارزشمندترین کمپانی شبکه ی مجازی است. این شبکه ی اجتماعی از اتاق مارک در خوابگاه دانشگاه هاروارد آغاز به کار کرد. مارک زاکربرگ اخیراً از جایگاه سوم نزول کرد. علت این امر رسوایی کمبریج بود .

شماره ی 4: ورن

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 84.4 میلیارد دلار
وارن بافت، سرمایه گذار و موسس Berkshire Hathaway است. بافت موفق ترین سرمایه گذار دنیاست و میلیون ها نفر در دنیا به علت موفقیت هایش او را الگو قرار داده اند. نکته ی جالب این است که بافت در همان خانه ای زندگی می کند که قبل از ثروتمند شدنش صاحب آن بوده است.

ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

شماره ی 3: برنارد آرنولت

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 93.9 میلیارد دلار
برنارد آرنولت، مدیر عامل لویی ویتون است. این کمپانی از ادغام دو کسب و کار شکل گرفت. لویی ویتون کمپانی بسیار موفقی در زمینه ی مد و لباس است. در اوایل سال 2017 اتو در جایگاه چهاردهم بود و حالا به جایگاه سوم رسیده است.

شماره ی 2: بیل گیتس

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 102.1 میلیارد دلار
بیل گیتس، سرمایه گذار مایکروسافت است و برای چندین سال ثروتمندترین مرد جهان محسوب می شد. گیتس در سال 1975 با شراکت پاول آلن در مایکروسافت سرمایه گذاری کرد و تا به حال بزرگترین کمپانی کامپیوتر باقی مانده است.

ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

شماره ی 1: جف بزوس

ثروتمندترین افراد جهان

میزان دارایی: 153.72 میلیارد دلار
جف بزوس، سرمایه گذار آمازون است و در حال حاضر ثروتمندترین فروشگاه آنلاین را دارد. آمازون یک کتاب فروشی آنلاین بود که در تختخواب جف ساخته شده بود. آمازون در حال حاضر خیلی پیشرفت کرده است. جف به زودی از همسرش جدا می شود و با این جدایی 4 درصد از آمازون را که میلیاردها دلار ارزش دارد به همسرش واگذار می کند.

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

منبع wealthygorilla

نظرات بسته شده است.