10 ویژگی برتر و جدید آیپد او اس | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

10 ویژگی برتر و جدید آیپد او اس

Craige Federighi از اپل توضیح می دهد که چرا زمان آن رسیده که آیپد با آیپد او اس پلتفرم خودش را بدست آورد.
در سال گذشته، به طور کلی تبلت ها و آیپدها ، پس از سالها موفقیت با کاهش علاقه مشتریان مواجه شده اند.اما در هجده ماه گذشته ، اپل آیپد های low-end خود را تجدید تولید و آیپدهای high-end خود را دوباره طراحی کرد ؛ اپل شاهد بیشترین رشد آیپد و برانگیختن مشتریان برای خرید تعداد زیادی تبلت در شش سال اخیر بود و این رشد را در سه ماهه نخست 2019 تجربه نمود و با توجه به اینکه آیپد او اس ها ، نرم افزار جدیدی که مختص تبلت ها طراحی شده-دستگاهی که در سال 2010 رسما تولید و از سوی مدیرعامل استیو جابز “دستگاه جادویی” نامگذاری شد ، اپل به وضوح بیان میکند که آیپد جایگاه پیوسته مهمی را در مجموعه محصولات شرکت دارد.

تبلت اپل IPad Mini و احتمال پشتیبانی از صفحه کلید هوشمند

تبلت های آیپد 2019 سایز 10.2 و 10.5 اینچی شرکت اپل

Craig Federighi مدیر ارشد مهندسی نرم افزار، در روز دوشنبه و در مصاحبه ای در کنفرانس توسعه دهندگان ، بعد از معرفی آیپد او اس گفت: “واقعا این نرم افزار تجربه ای متمایز است. تجربه ای شبیه به آیپد و مک نیست و آن را باید به رسمیت شناخت.”
اپل با انتشار آیپد او اس در پاییز، به مجموعه ای از ویژگی ها دست میابد که شکاف های موجود در محصولات را پر خواهد کرد و اقداماتی را برای جذاب کردن آن انجام داده است، برای افرادی که به آیپد اعتماد کرده اند ، او با استفاده از سیستم عامل جدید ، جایگزین لپ تاپ را متوقف کرد.
Federighi گفت: “ما دامنه ای از محصولات را توسعه دادیم که مردم می توانند بگویند آیپد بهترین راه حل است.”
10 ویژگی برتر و جدید آیپد او اس را در اینجا ذکر میکنیم:
1. Home screen جدید، شما هم اکنون میتوانید widget ها را pin کرده و همچنین صفحه هایی برای آیکون های بیشتر وجود دارد.
2. Multitasking بهبود یافته، اضافه کردن چند برنامه به حالت کشویی و سرعت ورق زدن بین آنها و استفاده از split-view با یک جفت پنجره باز از همان برنامه (یا برنامه های مختلف)
3. نسخه کامل desktop safari ، ورژن جدید Safari برای آی پد نسخه بهبود یافته دسکتاپ وب سایتها را به همراه دارد و همچنین با برنامه های تحت وب مانند Google Docs و wordPress بهتر کار میکند.
4. مدیریت فایل بهتر، اضافه کردن column view, file preview, quick action, metadata, zip and unzip و میانبرهای صفحه کلید به File برنامه ها ، طوری که آن را بیشتر شبیه Finder در Mac میکند، به علاوه با اشتراک گذاری پوشه در iCloud Drive به رقابت با Dropbox و Google Drive میپردازد.
5. درایوهای Plug-in ، اکنون میتوانید thumb drive, SD card و درایوهای خارجی را وصل کنید و آنها به طور خودکار در برنامه Files نمایش داده می شوند.
6. پشتیبانی Camera ، اکنون میتوانید دوربین عکاسی را مستقیما به آی پد وصل کنید و عکس ها را برای ویرایش در برنامه هایی چون Adobe Lightroom وارد کنید.
7. پشتیبانی فونت ،اکنون می توانید فونت ها را برای برنامه های مختلف دانلود کنید.
8. ویرایش سریعتر، حرکت و کنترل های لمسی جدید برای اسکرول سریعتر ، انتخاب متنی ساده تر و حرکات مکان نما، حرکات جدید برای copy and past و کشیدن سه انگشت برای بازگشت.
9. اپل Pencil نشانه گذار، فقط از گوشه ای از صفحه با اپل Pencil ضربه ای بزنید و شما در تجربه نشانه گذاری قرار دارید جایی که می توانید روی هر چیزی در صفحه یادداشتی بنویسید و آن را صادر کنید.
10. Sidecar ، به شما اجازه می دهد تا از iPad به عنوان مانیتور دوم و drawing tablet (هنگامی با اپل Pencil همراه میشود) برای Mac خود استفاده کنید.

آیپد او اس
آیپد او اس

همچنین اپل ، سخت افزار Mac Extreme High-end با Mac Proand اپل Pro Display XDR را اعلام کرد و دو هفته پیش لپ تاپ MacBook Pro را رونمایی کرد.آسان است که به این تحولات نگاهی بیندازیم و مهاجرت اپل را از Mac که به منظور استفاده به عنوان دستگاه high-end کارگران بوده ، ببینیم ، در حالی که آی پد به طور میانگین به یک دستگاه روزمره مشتریان تبدیل میشود.
Federighi میگفت که از هر دو استفاده میکند. او تیم هایی را که برای iPad و Mac نرم افزار میسازند را مدیریت میکند. اما او شخصا بیشتر وقتش را در مقابل آیپد صرف می کند.

منبع cnet

نظرات بسته شده است.