6 قابلیت پنهان گوشی گوگل Pixel 4 که از آن بی خبرید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

6 قابلیت پنهان گوشی گوگل Pixel 4 که از آن بی خبرید

6 قابلیت پنهان گوشی گوگل Pixel 4 : دو گوشی Pixel 4 و Pixel 4XL عرضه شده اند. گوشی های جدید گوگل، دوربین بسیار قدرتمند و دستیار مجازی بهبود یافته ای دارند که می توان با حرکت دست جلوی صفحه نمایش کنترلش کرد. هر دو مدل دارای اندروید 10 هستند و قابلیت های جدیدی مثل Live Caption دارند.
می توان صفحه ی خانه را کاملاً شخصی سازی کرد و برنامه ی امنیتی جدید می تواند تصادف اتومبیل را تشخیص دهد.

ترفند های پنهان گوشی گوگل Pixel 4

می توان از میان تم های گوشی گوگل Pixel 4 دست به انتخاب زد و تصویر پس زمینه، شکل و فونت آیکون های اپلیکیشن را تغییر داد. اگر استایل پیش فرض را دوست ندارید، می توانید استایل خودتان را بسازید. راحت ترین راه برای رسیدن به تم ها، ضربه زدن به قسمتی خالی بر روی صفحه و نگه داشتن انگشت برای چند لحظه است. گزینه ی Style & Wallpaper را انتخاب کنید و بر روی گزینه ی Styles در پایین صفحه ضربه بزنید. در میان تم های مختلف بگردید و گزینه ی Custom را انتخاب کنید و تم خودتان را بسازید.

برای تغییر تصویر پس زمینه در گوشی گوگل Pixel 4 حتماً سری هم به سری Come Alive بزنید. با ضربه زدن بر روی صفحه خانه و نگه داشتن انگشت برای چند لحظه می توانید وارد گزینه ی Styles & wallpaper شوید. گزینه ی Wallpaper را در پایین صفحه انتخاب کنید و سپس بر روی Come Alive ضربه بزنید.
تصاویر این بخش تعاملی هستند و با استفاده از ویژگی Motion Sense به حرکات شما پاسخ می دهند. آن ها در واقع ورژن ارتقا یافته ی تصاویر پس زمینه ی Live هستند که چند سالی است حسابی باب شده اند.
تصویر پس زمینه ی پوکمون هم در این قسمت وجود دارد و کاراکتر پیکاچو نیز در آن به چشم می خورد.

صفحه نمایش گوشی گوگل Pixel 4 بالاترین سرعت بارگیری فریم یعنی 90Hz را دارد، که باعث می شود تصویر کلی مخصوصا در هنگام انجام کارهای معمولی با گوشی بسیار نرم و روان باشد. صفحه نمایش پیکسل 4 به صورت خودکار نرخ بارگیری تصویر را تنظیم می کند و آن را بر روی 90HZ یا 60Hz قرار می دهد. نکته ی منفی این قابلیت مصرف بالای انرژی است. می توانید نرخ بارگیری بر روی 60Hz استاندارد تنظیم کنید. برای این کار به Settings > Display > Advanced > Smooth Display بروید و آن را خاموش کنید. می توانید در گزینه های موجود در Developer نرخ بارگیری تصویر را بر روی 90Hz بگذارید. اما ابتدا باید Developer Option را فعال کنید. تنظیمات را باز کنید و به About Phone بروید. سپس بر روی Build Number چندین بار ضربه بزنید تا پیام فعال شدن بر روی صفحه ظاهر شود. سپس دوباره به تنظیمات بروید و System > Developer options را انتخاب کنید. در فهرست Force 90 Hz refresh rate را پیدا کنید و در حالت روشن قرار دهید.
هنگامی که با دوربین عکس می گیرید، یک فلش بر روی عکس ظاهر می شود. با این قابلیت جدید می توانید به سرعت عکس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اولین باری که بر روی فلش ضربه بزنید، از شما پرسیده می شود که دوست دارید چه برنامه هایی را سریع مشاهده کنید. برنامه را انتخاب کنید تا هر بار خواستید عکسی را به اشتراک بگذارید به راحتی به شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید.
از آنجایی که حافظه ی داخلی پیکسل 4 از 64 گیگابایت شروع می شود، ممکن است با کمبود حافظه مواجه شوید. گوشی های پیکسل دارای قابلیتی هستند که حافظه را مدیریت می کند و به صورت مداوم عکس ها و ویدیوهای قدیمی را پاک می کند. برای فعال کردن این قابلیت، به Settings > Storage > Smart Storage بروید. می توانید از بین گزینه های 30 روزه، 60 روزه و 90 روزه یک گزینه را انتخاب کنید.

برنامه ی امنیتی جدید که به صورت پیش فرض در پیکسل 4 نصب شده برای کمک در شرایط اورژانسی طراحی شده است. با اکانت گوگل وارد برنامه شوید از شما خواسته می شود تا یک مخاطب برای شرایط اضطراری انتخاب کنید و اطلاعات پزشکی، مثل گروه خونی و حساسیت ها را در آن وارد نمایید. یکی از جذاب ترین قابلیت ها تشخیص خودکار سقوط و اطلاع به یکی از نزدیکان است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

منبع cnet

نظرات بسته شده است.