6 لانچر اندروید ساده و آسان برای گوشی مادربزرگ و پدربزرگ ها | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

6 لانچر اندروید ساده و آسان برای گوشی مادربزرگ و پدربزرگ ها

یک لانچر اندروید ساده و سهل الاستفاده می تواند خیلی از مشکلات افراد مسن را حل کند. لانچرهای پیش فرض کمی پیچیده هستند و برای گرفتن تماس باید چند کار انجام داد. خوشبختانه، می توان از بین تعداد زیادی لانچر متفرقه، لانچرهایی انتخاب کرد که برای افراد مسن مناسب هستند. این لانچرها به قابلیت هایی مجهز هستند که برای استفاده ی ابتدایی از گوشی مناسب هستند. در زیر بهترین و ساده ترین لانچر های اندروید را مشاهده می کنید.

شماره 1: Simple Launcher

Simple Launcher
Simple Launcher

Simple Launcher رابط کاربری ساده و سرراستی دارد. در صفحه ی خانه، برنامه های حیاتی مثل تلفن، پیامک و دفترچه تلفن قرار دارد. دو ویجت برای ساعت و آب و هوا رویت می شود. این لانچر از فونت بزرگ و واضح استفاده می کند و برخورد بی هوای دست با صفحه نمایش باعث نمی شود یک برنامه باز شود.
Simple Launcher یک صفحه ی ضمیمه دارد که می توان میانبر برنامه های پر استفاده مثل دفترچه تلفن، برنامه ها و تنظیمات را در آن قرار داد. در این قسمت دکمه ی قرمز رنگ SOS نیز وجود دارد تا بتوان به سرعت به دوستان و نزدیکان دسترسی پیدا کرد.
برای آن که کاربر نتواند تغییری در صفحه خانه بدهد، گزینه ی قفل وجود دارد. همچنین می توان دکمه های تنظیم صدا را تنظیم کرد.

شماره 2: Big Launcher

 

Big Launcher صفحه ی خانه ی دستگاه اندرویدی را بسیار ساده سازی می کند. این لانچر اندروید تصویر زمینه را با یک تصویر تک رنگ جایگزین می کند و اجازه می دهد آیکون ها را به ترتیبی که دوست دارید، بچینید. آیکون ها در این لانچر درشت هستند. این لانچر اندروید نام برنامه ها را قید نمی کند اما آیکون های درشت و روشن به گونه ای هستند که حتی کسانی که مشکل بینایی دارند، می توانند برنامه های مختلف را از یکدیگر تشخیص دهند. در بالای صفحه، اطلاعات شارژ، زمان، تاریخ و وضعیت شبکه نشان داده می شود.
در حالت عادی صفحه ی خانه دارای 6 قسمت برای تلفن، پیامک، دوربین، گالری و برنامه های دیگر است. می توان این چینش را ویرایش کرد و تغییر داد. علاوه بر دفترچه تلفن و برنامه ها، می توانید کلید روشن و خاموش کردن وای فای را به عنوان میانبر انتخاب کنید.
Big Launcher برنامه های خاص خودش را برای تماس و پیامک دارد. طراحی آن ها هم مشابه طراحی لانچر است. اگر بخواهید می توانید از شماره گیر و پیام رسان اصلی گوشی استفاده کنید. Big Launcher قابلیت شخصی سازی دارد و تقریباً می توان همه ی آیتم های آن را تغییر داد. می توان سایز آیکون ها، تم و هر چیز دیگری را عوض کرد.

شماره 3: Simple Mode

Big Launcher
Big Launcher

Simple Mode برنامه ی دیگری است که کار کردن با تلفن همراه را راحت می کند. مثل بقیه ی لانچرها، Simple Mode هم اطلاعات و آیکون ها را در اندازه ی بزرگ نشان می دهد. آیکون ها نیمه شفاف هستند. برنامه ها در پنل های جداگانه ای تقسیم شده اند و پنل هایی برای تنظیمات، شماره تماس های محبوب و برنامه ها وجود دارد. می توانید نوع اعلانات برای تماس و پیامک را تغییر دهید.
Simple Mode تنها 2 مگابایت حجم دارد و برای گوشی های ساده ی مادربزرگ ها و پدربزرگ ها مناسب است.

شماره 4: Senior Safety Phone

 

Senior Safety Phone هم مشابه لانچرهای قبلی است. فضای ساده ای دارد که افراد مسن می توانند از آن به راحتی استفاده کنند. در پایین صفحه، ردیفی از آیکون های تلفن، پیامک و دیگر برنامه ها وجود دارد. باقی صفحه برنامه ها و شماره تماس ها را در خود جای داده است. می توانید از هر چه بیشتر استفاده می کنید، در بالای صفحه قرار دهید. Senior Safety Phone به شما اجازه می دهد تنظیمات و دکمه های صدا را قفل کنید. توسعه دهندگان افزونه هایی را برای فرستادن پیام های ضروری و تنظیم زنگ هشدار در نظر گرفته اند.

شماره 5: Help Launcher Deluxe

Help Launcher Deluxe
Help Launcher Deluxe

Help Launcher Deluxe از دکمه های بزرگ برخوردار است که کار را برای افراد مسن آسان می کند. در صفحه ی خانه چندین دکمه وجود دارد و یک نوار پهن بر روی صفحه وجود دارد که اطلاعات مهم گوشی مثل باتری دستگاه را نشان می دهد.
این لانچر برنامه های مشابه و قابلیت های یکسان را در طبقه بندی های جداگانه می گذارد. برای مثال در آیکون Message گزینه های واتساپ، پیامک، ایمیل وجود دارد. Help Launcher Deluxe امکان تعویض تصویر پس زمینه را با کشیدن انگشت به چپ و راست فراهم می کند.
یکی از بهترین ویژگی های این لانچر های اندروید تم های ساده و مبتدی است. هنگامی که بر روی چرخ دنده ضربه بزنید وارد تنظیمات می شوید. Help Launcher Deluxe اجازه می دهد به راحتی روشنایی و صدا را تنظیم کنید.

شماره 6: Square Home 3

Square Home 3
Square Home 3

Square Home 3 برای افراد مسن طراحی نشده است. اما استایل ویندوز طوری است که برای افرادی که می خواهند تلفنشان محیط ساده ای داشته باشند، عالی است. مربع های رنگارنگ باعث می شوئند پدربزرگ ها و مادربزرگ ها بدون هیچ مشکلی با تلفن خود کار کنند. می توان به تعداد دلخواه از کاشی های رنگین استفاده کرد و آن ها را بر اساس استفاده مرتب کرد.
Square Home از ویجت ها و دسته های مخصوص خودش استفاده می کند. می توان کنترل موزیک واتساپ را به صفحه ی خانه اضافه کرد. برای آن که سهواً برنامه ای باز نشود و یا تغییر به وجود نیاید می توان صفحه را قفل کرد. Square Home گزینه های شخصی سازی زیادی دارد. می توانید همه چیز را طبق دلخواه خود تغییر دهید.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.